pirmdiena, 2013. gada 29. jūlijs

Kā tikt pirmajā lapā google meklētājā ! Otrdien 30.jūlijā plkst. 20:00

Es, esmu Edijs Pivarūns, autoskolas „Ceļš”  īpašnieks un direktors http://www.a-cels.lv/ .
Autoskola „Ceļš” jau darbojas astoņus gadus, apmācīti jau vairāk par 1200 autovadītāju.
Pastāstīšu, kā mēs sākām.


2005. gada 1.septembrī atvērām savu autoskolu, nākamais solis bija izveidot savu mājas lapu http://www.a-cels.lv/ , atradām speciālistu, kurš par attiecīgu samaksu to izdarīja, un tajā laikā  mūsu mājas lapa google meklētājā atradās pirmajā lapā, uzreiz  jutām, ka tas ir svarīgi  un tam ir atdeve, bet laika gaitā vērojām tendenci, ka google meklētājā ierakstot vārdu ( autoskola ) sākam krist uz leju, uz otro lapu, un tad vēl zemāk un zemāk.
2013. gada sākumā konstatēju faktu, ka esam jau piektajā lapā.
Sākām domāt un meklēt risinājumu, kā šo situāciju mainīt un pilnīgi nejauši, tagad pat vairs neatceros kurā interneta resursā, ieraudzīju reklāmu VIDEOSEMINĀRS : Kā pacelties google pirmajā lapā. Parasti video semināriem uzmanību nepievēršu, bet uzmanību piesaistīja virsraksts „Video seminārs – kā tikt pirmajā lapā google meklētājā” (http://igorsbalodis.blogspot.com/2013/06/video-seminars-ka-tikt-pirmaja-lapa.html
Tieši tas, kas arī mūsu autoskolai tobrīd bija aktuāli. Apmeklēju šo video semināru, par problēmu jautājumu kā pacelties google meklētājā, un jau pašā seminārā, kurš bija diezgan ilgs 5- 6 stundas (6 stundas un 15 minūtes ) tika apskatīti dažādi risinājumi saistībā ar konkrētiem piemēriem un konkrētām mājas lapām ( http://www.sulcs.lv/ )( http://www.gtautonoma.lv/lv/sakums/ )( http://proklimats.lv/ )( http://www.ponicikls.lv/ ) , apskatījām arī mūsu autoskolas http://www.a-cels.lv/ mājas lapu, apzinājām, ko varētu un, ko vajag uzlabot.
Video semināra laikā mēs noskaidrojām, ka auto apmācības nozarē vismeklētākais vārds ir vārds autoskola.
Un tur (video seminārā) arī vienojos ar Igoru Balodi, kas bija šī  video semināra vadītājs, par šī vārda autoskola virzīšanu uz augšu, lai nonāktu google meklētāja pirmajā lapā.
Jau pēc video semināra, tiekoties personīgi, vienojāmies par noteikumiem un samaksu, lai virzītu http://www.a-cels.lv/ mājas lapu, ierakstot google meklētājā vārdu autoskola, mūsu mājas lapa atrastos pirmajā lapā.
Vienošanās par http://www.a-cels.lv/ virzīšanu google bija sekojoša, aptuveni mēneša laikā (+/- divas nedēļas) tiks panākts, ka ievadot vārdu autoskola google, mūsu mājas lapa parādīsies pirmajā lapā.
Ja tā nav, Igors Balodis atgriež mums visu naudu, vai turpina strādāt līdz rezultātam, šis pašas samaksas ietvaros, t.i. 100% garantija!!!
Vienošanās dienā, 28.jūnijā, mūsu mājas lapa google meklētājā atradās piektās lapas apakšā.
Uzsākot darbu pirmajās dienās nekas nemainījās, pirmās izmaiņas parādījās pēc nedēļas un mēs pacēlāmies uz ceturto lapu, pēc divām nedēļām bijām jau trešajā lapā,  un uz šo brīdi (28.jūlijs) esam jau otrajā lapā, ievadot google meklētājā vārdu AUTOSKOLA . Redzu, ka process turpinās un mēs būsim pirmajā lapā google meklētājā!
Jāsaka godīgi, ka līdz šim nemaz nezināju, ka ir tāds You Tube (http://www.youtube.com/channel/UC63VSbulqXJJ3ZBUykP3lqQ/videos ), kurā tagad jau ir arī mūsu AUTOSKOLA CEĻŠ kanāls, kuru izmantojam, lai informētu par savām aktivitātēm, akcijām, atlaidēm, jaunumiem u.t.t.
Sākumā biju iedomājies, ka samaksāšu Igoram Balodim, un man nekas nebūs jādara, taču ņemot vērā vienošanās nosacījumus, man pašam arī ir daudz kas jādara.
Katrā gadījumā, nav tā,ka atnāks Igors un kā ar burvja nūjiņu tavā vietā visu izdarīs, pašam arī ir diezgan nopietni jāpiestrādā.
No Igora man tagad nav miera, agri no rīta vai desmitos vakarā viņš var man piezvanīt, pateikt, kas ir izdevies izdarīt, padarīts, vai uzdod, kas man ir jāizdara.

Tā, ka ar to, ka būs JĀDARA ir jārēķinās!!!

trešdiena, 2013. gada 24. jūlijs

Veidi kā uzrunāt un piesaistīt jaunus klientus . (intervijas fragments)

Kā piesaistīt īstos klientus
-          Vai viena no problēmām klientu piesaistē mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā nav tas, ka tie aprobežojas tikai ar dažiem klientu piesaistes veidiem, piemēram, ievieto reklāmu presē vai internetā, vienkārši sēž un gaida, kad klienti tos atradīs paši?
-          Kā rāda mana pieredze un veiktie pārdošanas procesa auditi, būtībā es katrā no veiktajiem auditiem saskaros ar to, ka ir atrasts viens veids, kas tiek pielietots, lai atrastu klientus. Kāds uzņēmējs informāciju par sevi izplata sociālajos tīklos, kādu citu klienti atrod paši un pastāsta par viņu saviem draugiem, paziņām. Ir uzņēmēji, kuri reklamējas portālā ss.lv, Piemēram, man ir konkrēts šāds klients – autonoma (http://www.gtautonoma.lv/lv/sakums/ ), kura sevi reklamē tieši ss.lv. Šādi tiek piesaistīti klienti un citi klientu piesaistes veidi netiek meklēti. Tomēr, svarīgi ir meklēt arī citus punktus caur kuriem var veidot šo klientu plūsmu. Ja piemēram, Jūs saprotat, ka no reklāmas ss.lv Jums ik mēnesi ienāk 25 klienti, tad  Jums tas jāturpina un jāsāk aplūkot citas iespējas, salīdzināt piemēram, cik klientu Jums dod reklāma avīzē. Svarīgi ir atrast savu īsto mērķauditoriju. Ja, Jūs analizējot savu esošo darbību, redzat ka ir, piemēram mikroautobusi un vieglās automašīnas, Jūs tos izīrējat. Redzat, ka pieprasījums pēc mikroautobusu nomas ir no cilvēkiem, kuri brauc ziemās slēpot. Respektīvi, tā ir ģimene vai draugu kopa. Viņi noīrē mikroautobusu, viņiem ir pašiem savas slēpes, viņi nevēlas lidot ar lidmašīnu, tāpēc izmantojuši Jūsu pakalpojumu. Šo zinot, Jūs to jau varat likt kā piedāvājumu, nevis vienkārši reklamēt, ka izīrējat mikroautobusus, bet, ka izīrēju mikroautobus slēpošanas braucieniem. Svarīgi ir uzzināt kāpēc cilvēkiem ir nepieciešams izīrēt mikroautobusus un tālāk vadoties pēc tā izstrādāt savu  unikālo piedāvājumu. Piemēram, Jūs zinat, ka 30% no Jūsu klientiem ir firmas, kurām pēkšņi „noplīsusi” pašu tehnika, tātad Jūs zinat, ka Jūsu pakalpojumi ir kā rezerves variants.http://www.gtautonoma.lv/lv/mikroautobusi/ Tad Jūs varat rīkoties šādi, doties uz autoservisiem un noslēgt partnervienošanās par to, ka tik līdz kāds ierodas pie viņiem labot busiņu, tad viņi iesaka, ka kamēr buss tiek remontēts ir iespēja noīrēt konkrētajā autonomā uz remonta laiku citu busu. Šo sauc par partnerību. Iespēju ir ļoti daudz, ja Jūs redzat, ka pie Jums nāk tūristi, tad domājiet tālāk. Dodaties uz visām viesnīcām un piedāvāju savus paklapojumus. Šeit ir iespējams gūt labumu gan man, gan pašai viesnīcai. Turklāt, apmierināts būs pats tūrists, kuram nebūs kaut kur ārpus jāmeklē iespēja noīrēt, piemēram, vieglo automašīnu izbraukumam. Šādu veidu kā rīkoties ir ļoti daudz.
-          Noteikti svarīga loma ir arī klientu datubāžu veidošanai?
-          Bieži vien atklājas divi scenāriji. Ir firmas, kuras vienkārši šādas datu bāzes neveido, un ir firmas, kuras nezin kā šīs datu bāzes pielietot. Praktiskais pielietojums datu bāzēm ir ļoti vienkāršs. Ja klients pie Jums jau ir kaut ko iegādājies, piemēram izīrējis automašīnu, klients ir tepat blakus, Jūs varat viņu informēt par saviem aktuālajiem piedāvājumiem. Piemēram, sadarbībā ar kādu viesu namu. Izīrē mašīnu pie Jums konkrētam braucienam un saņemsi bonusā kaut ko patīkamu.
-          Tātad, ja Tu zini, ka konkrēta ģimene, kura ziemās izīrē no tevis mikroautobusu braucienam uz Alpiem, tad vasarā, atvaļinājumu laikā Tu vari piedāvāt mikroautobusu, piemēram braucienam atpūtā pie dabas.
-          Nav pat nepieciešams piedāvāt. Pilnīgi pietiek pastāstīt par to, kā atpūtai manus mikroautobusus izmanto citi klienti. Jūs varat pastāstīt par dažādiem maršrutiem, par to kā Jūsu klienti izmanto Jūsu pakalpojumus. Kādi ir knifi izmantojot viesnīcas, pastāstīt par dažādiem zemūdensakmeņiem ar kādiem saskārušies Jūsu klienti ceļojot. Piemēram, nesen pats biju ceļojumā uz Itāliju un uzķēros uz kādu lētu piedāvājumu izīrējot automašīnu. Pirms brauciena norēķinājāmies par pakalpojumu – automašīnas īri četriem cilvēkiem uz nedēļu. Pēc tam, jau nonākot uz vietas saskārāmies ar problēmu, kuru nebijām ievērojuši. Kompānijai bija nepieciešama kredītkarte, kuras kredītlimits ir 2000 eiro. Ja esi atsacījies no apdrošināšanas, tad nepieciešama šī 2000 eiro naudas garantija uz to laiku, kamēr šī automašīna ir pie tevis. Šis ir zemūdens akmens, kuru tu neparedzēji, jo savos tēriņos biji iekļāvis 350 eiro par mašīnas īri, taču arī, ja tev ir šie 2000 eiro, tos iespējams biji paredzējis tērēšanai citām ceļojuma vajadzībām. Tu esi iespiests stūrī, vai nu esi spiests samaksāt160 eiro par apdrošināšanu, vai arī tev ir jābūt šiem 2000 eiro, kurus tu nedrīksti tērēt atrodoties Itālijā. Turklāt, arī pēc mašīnas nodošanas šie 2000 eiro tiek atgriesti trīs nedēļu laikā. Kāpēc es šo pieminu, darbojoties konkrētajā nozarē, tu vari stāstīt saviem klientiem par dažādām nozares specifikām, apgādāt tos ar vērtīgu informāciju.
-          Tatad, nevis vienkārši piedāvā un pārdod klientam savus pakalpojumus, bet dalies ar vērtīgu informāciju.
-          Jā, Jūs stāstat par to kas notiek nozarē, pastāstu par saviem pakalpojumiem, par to, kas Jūsu klientam būtu interesanti. Un tikai viena trešā daļa no tā ir pārdošana. Protams, ka cilvēkus kaitina, ja viņiem visu laiku bāžas virsū ar tekstu – pērc no manis, bet, ja piedāvā  vērtīgu informāciju un vienkārši par sevi atgādina- jā, pie manis var arī nopirkt, tas ir citādāk. Varbūtība, ka tad kad cilvēkam tiešām vajadzēs Jūsu pakalpojumus, un viņš tiešām izvēlēsies Jūs, šādos gadījumos ir daudz lielāka.  
-          Atgriežoties pie klientu piesaistes. Kā Tu komentētu sekojošu situāciju? Uzņēmums uzsver, ka tam ir savs klientu loks un jaunus klientus tas vienkārši nevēlas piesaistīt un nevēlas lieki zīmēties, reklamēties.

-          Ir trīs galvenie iemesli kāpēc cilvēki nepērk. Pirmais ir neticība produktam vai pakalpojumam, otrkārt, var neticēt produkta vai pakalpojuma pārdevējam. Treškārt, tas ir ļoti interesanti – var ticēt produktam un tā pārdevējam, bet var neticēt sev pašam, neticēt, ka konkrēto piedāvāto lietu es mācēšu izmantot. Kā piemēram, manā gadījumā, es piedāvāju nopirkt pakalpojumu – Pārdošanas procesu auditu(http://igorsbalodis.blogspot.com/p/pardosanas.html ), kurā noskaidrojam, kas un kā tiek darīts līdz šim un atrodam veidus kurus var ieviest un vajag ieviest lai pelnītu vairāk. Cilvēks saprot, ka viņš uzzinās ko jaunu, to pielietojot, tas patiešām varētu nostrādāt. Jau ir  desmitiem firmas, kuras šo metodi pielietojot ir sasniegušas rezultātus, taču cilvēks pazīst arī pats sevi un apzinās, ka viņam ērtāk ir strādāt tā kā līdz šim. Viņš savā darbībā neko nevēlas mainīt. Pieradumam ir ļoti liels spēks.

piektdiena, 2013. gada 19. jūlijs

Autoskola Ceļš ....Aleksejs...autoskolas Kursants.....http://www.a-cels.lv/



http://www.a-cels.lv/
Sveicināti ! Mani sauc Aleksejs, man ir 27 gadi un sagribējās nolikt tiesības uz motociklu tāpēc ka vispirms to izdarīja mani draugi.
Sākumā svārstijos, atrunājos, ...Nu nezinu, nezinu...
Taču pēc tam kad pavizinājos, pabraukāju, man palika interesanti un "saslimu" ar to.
Tagad tikai viena doma, : pēc iespējas ātrāk nokārtot tiesības (A kategorijas vadītāja apliecību) un uz priekšu !
Man ir B kategorijas autovadītāja apliecība jau desmit gadus.
Sava motocikla vēl pagaidām nav, bet jau sāku skatīties arī šodien biju vienu skatīties, bet nekas nesanāca, jau bija pārdots.
Man patīk sporta moči, bet tie ir baigi dārgi, pagaidām ir doma nopirkt street modeli.
Kaut arī man jau ir B kategorijas autovadītāja apliecība, man vienalga jāmācās viss un jākārto gan braukšana, gan teorija. Man liekas ka eksāmenu kārtošanu man problēmu nebūs.
Autoskola ceļš, atradu to internetāpat neatceros kurā saitā,man liekas ka satā, vislētākā autoskola, kurā bija autoskolas ceļš akcija " TEORIJA par 1,5 LVL " pieteicos un tā arī bija.
Man liekas ka ,ja stiprāk piestrādātu, jau nākamnedēļ varētu kārtot valsts eksāmenu, A kategorija.
Mums ar draugiem, šovasar jau bijuši daudzi izbraucieni ar močiem. Līdz šim es nomā ņēmu 125 cm3 baiku, bet gribas kaut ko jaudīgāku. Jo braucot kopā ar draugiem, tad pa pilsētu braucot vēl varu turēt līdz 250 cm3 un līdz pat suzuki hayabusa , bet tiklīdz izbraucam ,kaut vai uz jūrmalas šoseju, tā viss.... Draugiem mani ir jāgaida. Taču braucam daudz kur. Brīvdienās rodas doma , "aizbraucam līdz Jūrmalai?" un tad kad esam tur tad nākamā : "Kkur tālāk? a davai uz Ventspili ? Kāpēc ne ? " Braucam uz Ventspili.
Tāpēc gribu nokārtot moča (A kategorija http://a-cels.lv/content.php?id=16 ) tiesības un nopirkt nopietnāku BAIKU , jo ir brīži kad rodas doma aizbraukt pāri robežai, kaut vai uz to pašu ,Lietuvu vai Igauniju.
Ar motci tas ir tik vienkārši, 2-3 stundu brauciens ,manuprāt nekā sarežģīta tur nav .
No rīta aizbraucam , vakarā atpakaļ un esi jau pabijis citā valstī.Jo tieši ar moci 200 - 300 kilometru ( nu labi ,ne gluži vienas stundas ) 2-3 stundās esi tur. Nav svarīgi ir "korķi" vai nav. Ar motociklu visi attālumi kļūst tuvāki. Vēl viens PLUSS , ar motociklu var iebraukt daudz kur , tādās vietās kur ar mašīnu neiebrauksi. 
Vispār, motocikls rosina, vēlmi ceļot !
Un šobrīd esmu spiests braukt ar moci līdz 125 cm3 , tas ir tas ko varu vadīt ar B kategorijas autovadītāja apliecību, bet gribas kaut ko jaudīgāku , tāpēc mana izvēle, autoskola ceļš. http://a-cels.lv/content.php?id=16

trešdiena, 2013. gada 17. jūlijs

Sava autoskola, hobijs vai bizness ? Saruna ar autoskola Ceļš īpašnieku un direktoru Ediju Pivarūnu.

Sveicināts, Edij!
Sveicināti.
Iepazīsimies, pastāsti par sevi
Es esmu Edijs Pivarūns, autoskolas „Ceļš” ( http://www.a-cels.lv/ ) direktors
Tā kā mūsu šodienas tēma ir autoskola, pastāsti par pirmsākumiem, cik ilgi jūs esat, tas ir bizness, vai tas ir hobijs?
Tas ir bizness, darbojamies šajā jomā nu jau astoto gadu, tas sanāk jau no 2001.gada 1.septembra.
Tad tuvākajā laikā būs dzimšanas dienas svinības!
Nu, jā tā sākuma diena tieši sakrīt arī ar vispār pieņemto Zinību dienu.
Kapēc tieši autoskola, nevis cits bizness?
Būtībā tapēc, ka šajā jomā biju jau pastrādājis labu laiku kā pasniedzējs kādā citā autoskolā un pati autovadīšana man ir tuva, līdz ar to arī izglītība man ir juridiskā, manuprāt, tas ir mans lauciņš, teiksim tā, tapēc arī nolēmu pats šāda veida biznesu veidot.
Kas bija tas, kas kalpoja par iemeslu, ka tu pieņēmi to lēmumu pieteikties strādāt kā pasniedzējs sākotnēji kādā citā autoskolā?
Strādāt jau tāpat bija jāturpina, redzēju perspektīvu, apzinājos, ko es varētu uzlabot, kā savādāk kaut ko darīt un tas arī pamatā tam bija iemesls.
Ar ko tu sāki, kas bija pirmais, ko darīji?
Principā, pašā sākumā mēs izveidojām apmācības programmu A un B kategorijām, BE arī tajā skaitā, tas ir tas pamatu pamats visam, pēc tam jau seko augstākas kategorijas vadītāju kvalifikācija, jāatzīst, ka tas ir sarežģītāk, jāuzkrāj pieredze un jābūt spējām jau izstrādāt attiecīgi kvalitatīvu apmācības programmu citām kategorijām. To arī darījām, bet tas notika aptuveni pēc trim gadiem kopš sākuma.
Tātad sākumā bija tikai A un B kategoriju apmācības?
Tikai A, B un BE, jā.
Paskaidrojiet, kas ir A kategorija?
A – tā ir motociklu vadītāju kvalifikācija, nu un B kategorija ir transportlīdzekļu, līdz trīs ar pus tonnām, vienkārši sakot vieglās automašīnas kvalifikācija.
Un plus E kategorija?
BE kategorija ir vieglās automašīnas ar piekabēm kvalifikācija.
Ir kaut kāda statistika tam, cik daudz autovadītāju šobrīd brauc ar tiesībām, kuras iegūtas autoskolā Ceļš?
Jā, uz šo brīdi, kopumā ņemot vērā visas kategorijas, ko autoskola pašreiz piedāvā, kas ir pilnībā visas kategorijas,  tie ir pāri tūkstotim autovadītāju.
Pāri pa tūkstoti, tas iet uz otro tūkstoti?
Nu neiet vēl uz otro tūkstoti, kopā aptuveni 1127, ja nemaldos.
Tas jau nopietns cipars. Vai Tu esi sekojis līdzi tiem, kas ir mācījušies atkārtoti uz citām kategorijām?
Procentuāli no visiem atkārtoti pie mums nāk aptuveni 25-30%, būtībā jau tie, kam ir nepieciešamība, tas ir, saistībā ar darba iespējām. Šīs kateogrijas ir sākot no C, CE, D, DE.
Tie ir autobusu šoferi, ja?
Tie ir autobusu šoferi, smago mašīnu šoferi un smago mašīnu ar piekabēm šoferi.
Vai ir bijuši gadījumi, kad cilvēks pabeidz autoskolu, bet pie tiesībām nav ticis?
Labs jautājums. Godīgi sakot, es tādu gadījumu pat neatminos, bet nu varbūt viens procents, tiešām tādu gadījumu es neatminos, kad skola jau ir pabeigta, bet valsts eksāmenu nenokārto, nu nav man atmiņā tādu gadījumu.
Nu tas jau ir labs rādītājs! Un vai ir cilvēki, kas iestājas skolā, bet to nepabeidz?
Tādi ir nenoliedzami, jo skola ar karoti nevar visu ielikt ja nav pašam vēlēšanās mācīties, jo informācijas apjoms ir milzīgs, kas pašam arī ir jāmācās, tādēļ arī tādi gadījumi, protams, ir.
Cik ilgu laiku aizņem nokārtot B kategoriju?
No 5 līdz 7 nedēļām.
No kā ir atkarīgs nedēļu daudzums?
Pirmkārt, tas ir normatīvajos aktos noteiktais minimums - ne mazāk kā 5 nedēļas un, otrkārt, tas ir atkarīgs no apmācības intensitātes, jo B kategorijas apmācības programma parasti ir 55 akadēmiskās stundas, viss atkarīgs no nodarbību biežuma, piemēram, ja ir trīs nodarbības nedēļā, tad tas iznāks piecās nedēļās, ja ir divas nodarbības nedēļā, tad septiņās nedēļās.
To, cik ilgā laikā audzēknis mācīsies izvēlas viņš pats?
Jā, kā viņš var pats atļauties apmeklēt nodarbības, biežāk vai ne tik bieži.
Vai cenas atšķiras atkarībā no tā, cik nedēļas mācās?
Nē, cenai starpības nav absolūti nekādas.
Ar ko man vēl ir jārēķinās, ja esmu nolēmis nokārtot B kategoriju? Piemēram brīžiem es redzu, ka jums ir akcijas, pieņemsim, ka teorija ir par velti, ar kādām citām samaksām man ir jārēķinās?
Ja ir akcija un teorija ir par velti, tad tā pati teorētiskā apmācība arī ir par velti, bet papildus izmaksas sastāv no maksas par medicīnisko izziņu, bez tās nevar iegūt autovadītāja kvalifikāciju, maksa par pirmās palīdzības sniegšanas kursiem, bez kuriem arī nevar iztikt, kā arī maksa par braukšanas nodarbībām, tās patiesībā arī ir tās lielākās izmaksas, jo topošie vadītāji ir ar dažādām priekšzināšanām, citam vajadzēs mazāk braukšanas stundas, citam vairāk.
Vai pirmās palīdzības kursi arī notiek pie jums?
Lai kursantiem būtu atvieglotāka dzīve viss notiek šeit uz vietas arī medicīnisko izziņu ir iespējams nokārtot uz vietas.
Cik daudz jums ir pasniedzēju?
Pats es arī esmu pasniedzējs un vēl, neskaitot mani, šobrīd mums ir 4 teorijas pasniedzēji katrs ar savu kvalifikāciju, ar spējām atsevšķās kategorijās apmācīt, jo nebūt ne visi pasniedzēji var visas kategorijas apmācīt.

Es izlasīju vēl vienu interesantu lietu, ka jums ir akreditēta programma. Vai Tu varētu pastāstīt, kas ir tas, ko nosaka likumdošana un, kas ir tas, ko man būtu vēlams pašam izdarīt, lai uzsāktu autoskolas biznesu?
Sāksim ar likumdošanu – lai varētu vispār apmācīt topošos autovadītājus ir jāsaņem mācību karte, tur ir virkne prasību apmācības programmām, mācību spēkiem, uzņēmējdarbības formai, vienā vārdā sākot, mācību iestāde ir jāakreditē, tātad jāsaņem visas nepieciešamās licences un otrs, ja grib uzsākt šādu biznesu nenoliedzami ir jābūt kādām pamatzināšanām šajā nozarē, tas ir par visiem ar ceļu satiksmi saistītiem normatīviem aktiem jābūt plašām, spēcīgām zināšanām.
Pārejot no nopietnām lietām,  vai tev ir bijuši kādi kuriozi vai interesanti stāsti no autoskolas dzīves?
Nenoliedzami, kad apgrozās kāds lielāks cilvēku skaits tad jau skaidrs, ka dažādi kuriozi gadās, principā varētu ilgi un gari šeit stāstīt par dažādiem kurioziem, kas rodas auto apmācības vadīšanas procesa laikā, bet nu no otras puses jāsaka, ka tas ir pilnīgi normāli, jo neviens jau nav piedzimis kā autovadītājs, visi tam ir gājuši cauri, visi kādreiz ir mācījušies, vienam vairāk dots, vienam mazāk, citam ir labākas prognozēšanas spējas, citam labāka reakcija, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš būs sliktāks vai labāks autovadītājs. Tāpat arī vecums spēlē lomu. Kad uzsākt apmācību? Jāatzīst, ka jo ātrāk, jo labāk. Jaunāki topošie autovadītāji ātrāk un labāk uztver nekā gados vecāki, to arī prakse uzrāda, ja nāk kāds jau gados vecāks cilvēks, tad viņam apmācība aizņem ilgāku laiku.

Bet gados vecāki cilvēki esot centīgāki?
Centīgāki nenoliedzami! Tam ir jāpiekrīt, viņi ir apzinīgāki, izpilda visu uzdoto, cenšas, kaut vai nesanāk, to var manīt, ka arī domā līdzi, nekā kāds jaunāks, kas to dara izklaidīgāk.
Mīts vai patiesība, ka sievietes ir pie stūres ir bīstamas uz ielas? Kā tu kā instruktors uzskati?
Manuprāt ,jāsaka, ka tas ir mīts. Es teiktu, ka gluži otrādi, sievietes  kā vadītājas pie stūres ir drošākas, nepaļaujas uz savu reakciju pēdējajā brīdī, viņas tomēr vairāk prognozē situācijas, analizē, es teiktu, ka jaunās autovadītājas, tas ir līdz 1 gada stāžam tomēr salīdzinoši ir drošākas nekā vīrieši.
Tātad tas ir mīts?
Jā!
Par teorijas pasniedzējiem, cik ir autoskolā mēs tikām skaidrībā, tie ir četri. Cik ir braukšanas instruktori?
Pašreiz mūsu autoskolā ir četrpadsmit braukšanas instruktori, šobrīd tas ir pietiekoši saistībā ar to, ka mums ir pieejama A, B, C, D kategorijas apmācība.
Ar kādām mašīnām jūs piedāvājat braukt?
Nu automašīnu veidi ir dažādi, Audi, Toyota, BMW, VolksWagen – šādas klases automašīnas.
Es gribētu noskaidrot vienu lietu, kādreiz bija jāmācās tikai ar mehānisko kārbu un ar automātisko nedrīkstēja, kā ir tagad?
Tā bija, agrāk bija gan jāmācās gan arī jākārto eksāmens ar mehānisko kārbu, bet pašreiz ir izmaiņas likumdošanā, kā rezultātā kursants var arī mācīties jau autoskolā ar automātisko pārnesumu kārbu un var arī kārtot eksāmenu, bet jāņem vērā tas, ka viņam tad būs iestrādāts 76.ierobežojošais kods vadītāja apliecībā, un ar šādu autovadītāja apliecību viņš varēs braukt tikai ar automātisko pārnesumu kārbu, bet ja nu pēc tam vadītājs izdomā, ka viņam ir nepieciešama autovadītāja apliecība ar mehānisko pārnesumu kārbu, tad viņam bez nekādas autoskolas apmeklēšanas būs jānokārto valsts braukšanas eksāmens un šo 76.kodu ņems ārā. Šis pakalpojums ir salīdzinoši pieprasīts. Principā tas ir pareizi, ja cilvēks zin, ka viņš visu mūžu brauks ar automātisko pārnesumu kārbu, tad priekš kam viņam sarežģīt šo autovadītāja apliecības iegūšanu? Tā kā šis pakalpojums gūst atsaucību arvien vairāk un vairāk.

Vai apgūt vadītāja apliecību ar automātisko kārbu nav arī vieglāk?
Protams, kā jaunam vadītājam tas ir daudz vieglāk, vadītājs vairāk var koncentrēties tieši uz ceļa vērošanu, vērtēšanu, nedomāt par pārnesumu pārslēgšanu, kas jaunam vadītājam, protams, rada papildu stresu, apgrūtinājumu utt.
Tad jau tagad ir daudz, daudz vieglāk, vai ne?
Ir , un daudzi arī izmanto šādu modeli, ka nokārto vienkāršāko variantu, kas ir ātrāk, kas ir arī pat, patiesībā sakot, lētāk, un pēc tam vadītājs nobraukā gadu, pusotru, uzkrāj jau pieredzi, un tad aiziet, nokārto šo eksāmenu ar mehānisko pārnesuma kārbu, šādā veidā iegūst parastu vadītāja apliecību bez nekāda ierobežojuma, bet vieglākā ceļā  sev.
Vēl, atgriežoties pie teorijas, tad ,kad es mācījos, bija 30 biļetes katrā pa 10 jautājumiem, kāda šobrīd ir situācija, kā es varu pats mājās mācīties?  
Ir tā, ka eksāmenā ir 30 jautājumi. Ja paskatās ceļu satiksmes noteikumu grāmatiņu, tur arī ir aptuveni 30 nodaļas, būtībā pa vienam jautājumam no katras nodaļas ir eksāmenā.
Tas nozīmē, ka es nevaru tā kā vecajos laikos, iekalt galvā un nolikt eksāmenu, bet man reāli tas viss ir jāzin?
Protams, ka jāzin, jo pati apmācība sastāv no diviem lieliem blokiem. Pirmais ir normatīvie akti un otrs mācību bloks ir tāds priekšmets kā satiksmes drošība.  Ceļu satiksmes noteikumu grāmatiņu var nopirkt un mācīties, bet ceļu satiksmes drošība nav pieejama absolūti, to var iegūt tikai autoskolā.
Vai tev ir kāda statistika, kas pārsvarā mācās – esošie autovadītāji, kas nāk uz C vai D kategorijām, vai jaunie autovadītāji, kas vēlas nokārtot A vai B kategoriju?
Statistiski precīzi nepateikšu, bet ir gan tie, gan tie. Protams, ka ļoti daudzi, neteikšu, ka vairums, bet daudzi nāk atkārtoti uz citu kategoriju, nāk kopā ar paziņām, pats, uzsākot jaunu, augstāku kategoriju, bet draugus ,ņemot līdz un iesakot viņiem uzsākt šeit autovadītāju apmācību, jo acīmredzot ir bijuši apmierināti ar apmācības procesu. Otra lieta ir tāda, ka ar salīdzinoši nesenajām izmaiņām ir tā, ka profesionāliem autovadītājiem, sākot no C kategorijas, ja viņš grib turpināt darba tiesiskās attiecības ar savu darba devēju, no 2013. gada 1.septembra visiem uz D kategoriju esošiem autovadītājiem ir jābūt veikušiem periodisko apmācību, lai iegūtu šo [95] kodu un ar nākamā gada 1.septembri visiem C kategorijas autovadītājiem arī jau būtu jābūt pabeigtai šai periodiskajai apmācībai, lai viņiem vadītāju apliecībā būtu šis te profesionālais kvalifikācijas apliecinājums [95] kods. Tas ir tāds jauns lauciņš, kuru daudzi tie paši profesionālie autovadītāji gaida līdz pēdējam mirklim, lai šo apmācību veiktu, un jāsaka, ka arī ne jau visas autoskolas to var darīt. Latvijā sevišķi liels skaits ar šīm autoskolām nav, aptuveni kādas 20-25 skolas tikai to pašreiz dara. Mēs varam lepoties ar to, ka mēs bijām pirmie Latvijā, kas saņēma un akreditēja šo tobrīd jauno apmācības programmu, tas bija aptuveni pirms trim gadiem.
Cik bieži šī periodiskā apmācība ir jāiziet?
Ik pēc pieciem gadiem! Tā atšķirība ir tāda, ka vadītājiem nav jākārto nekādi kvalifikācijas eksāmeni, vienkārši periodiski ir jāpamācās, jāuzzin par jaunumiem normatīvajos aktos, par izmaiņām tajos.
Es zinu, ka Tu bez autoskolas vēl ar kaut ko nodarbojies, jo pirms mūsu tikšanās es dzirdēju telefona sarunu, kur Tu kādam cilvēkam izskaidro kaut kādas problēmas par laikiem ceļā un viņš ir profesionāls vadītājs.
Jā, tas bija mūsu kursants, kurš pakonsultējās ,kā teoriju, kuru viņš apguva ļoti labi un nolika ar pirmo reizi, izmantot praksē. Un tā kā man ir juridiskā izglītība, tad papildus sniedzu juridiskos pakalpojumus, pārstāvību visu līmeņu instancēs visā Latvijā jautājumos, kas saistīti ar ceļu satiksmes negadījumiem, apdrošināšanām, āvārijas analītiskiem jautājumiem, respektīvi ,veicu pārstāvību ceļu satiksmes saistītā jomā.
Ja man kaut kas notiek uz ceļa un es domāju, ka jautājums ir strīdīgs, kad man ir taisnība vai nav tad es varu vērsties pie Tevis?
Jā, ja Tu uzskati, ka Tev nepareizi piemēro kādu sankciju vai ko citu, tad droši vari vērsties pie manis.
Vai vari nosaukt kādu piemēru?
Minēšu pēdējo tādu spilgtāko gadījumu, varbūt arī daudzi ir redzējuši televīzijā. Tas bija, ja nemaldos „Bez Tabu” tāda sāpīga tēma arī saistībā ar nesenajām izmaiņām, kur Pārdaugavā „Mūkusalas aplī” notika ceļu satiksmes negadījums, kur notika sadursme velosipēdistam ar kravas busiņu. Vadītājam uzrādija apsūdzību sākumā policijā, prokuratūra arī uzstāja to, ka viņš ir vainīgs, bet, neiedziļinoties detaļās, apsūdzību atcēla sakarā ar izmaiņām normatīvajos aktos, kas pagrieza pavisam otrādi to, ka šis velosipēda vadītājs pats vien bija vainīgs.
Nobeigumā atgriežamies pie autoskolas, esmu pamanījis, ka pēdējā laikā notiek potenciālo klientu uzrunāšana, kādi ir veidi, kā tu centies atrast tos, kam ir nepieciešamas A vai B kategorijas tiesības un kas ir padomā tuvākajā laikā?
Šo gadu garumā jau esam gājuši visādus ceļus – televīzija, radio, bet mans uzskats ir tāds, televīzija vēl turas, tur ir atdeve, ja tur izvieto reklāmu. Radio, manuprāt, jau ir tāds noiets reklāmas veids. Visvairāk dotajā brīdī koncentrējamies un reklamējamies  interneta vidē. Kā jau pats redzi, kāda mums ir izveidojusies sadarbība, ko mēs tagad darīsim, kādā veidā mēs reklamēsimies šajā interneta vidē ar tavu palīdzību.

Ko nobeigumā tu gribētu novēlēt vai ieteikt tiem, kam ir doma uzsākt šāda veida biznesu?
Novēlēt pirmkārt veiksmi un, ja jau šāda doma ir parādījusies, tad, manuprāt, ir nepieciešamas arī kādas priekšzināšanas. Tas ir kā vēlējums un ieteikums būtu izcelties ar kaut ko savu, jo šajā tirgū ir ļoti liela konkurence un otrs ir tas, ka, manuprāt, tikai ar B kategorijas piedāvājumu būs grūti izsisties
Pēdējais jautājums – kas ir tas, kas ir īpašs autoskolā „Ceļš” kā dēļ cilvēkiem, kas vēlas iegūt autovadītāja apliecību, būtu jānāk tieši pie jums?
Manuprāt, tas būtu tas, ka mums ir spēcīgi mācībspēki, ar to mēs lepojamies. Nenoliedzami, mums ir izstrādāta ļoti laba apmācības programma, apmācības procesā pielietojam interaktīvas metodes – projektors, interaktīvā tāfele - lekcijas notiek diskusiju veidā, lai kursantiem tiktu izskaidrots viss nepieciešamais, nevis tikai lasot no grāmatas. Cenšamies un sadarbojamies ar labiem instruktoriem, par kuriem nav sliktas atsauksmes, sekojam līdzi mācību spēkiem.
Vai ir būtiski tas, vai instruktors ir sieviete, vai vīrietis ,un kas pie jums strādā vairāk?
Nav būtiski tas, vai instruktors ir sieviete vai vīrietis, ir būtiska instruktora kvalifikācija un zināšanas, tas, vai viņš seko līdz normatīvajiem aktiem pastāvīgi, nevis māca vēl ar divu gadu senu pieredzi. Galvenais ir viņa kvalifikācija, lai viņš mīl šo darbu. Šajā biznesā visur vairāk dominē vīrieši, bet ir arī sievietes.
Šajā reizē mēs sakam paldies, ka vērojāt, paldies, ka skatījāties un uz tikšanos tālāk. Un, ja ir doma savai autovadītāja apliecībai pacelt kvalifikāciju – zvaniet, rakstiet, sekojiet līdz mājaslapai www.a-cels.lv un youtube kanālam autoskola cels

piektdiena, 2013. gada 12. jūlijs

NEAPSTĀJIES, TAD KAD VISS SANĀK!




NEAPSTĀJIES, TAD KAD VISS SANĀK!



Šorīt atkal draugs ar Tevi gribu padalīties ar vienu interesantu stāstu, kuru pats izlasīju kādā no ārvalstu blogiem. Šis pašam lika aizdomāties par lietām, kas it kā sanāk un esmu apmierināts ar to, bet rezultāti neiet augšup, esmu “iestrēdzis”. Varbūt arī Tev šis motivējošais stāsts liks paskatīties uz lietām no pavisam citas puses!

Stāsts:

” Kad man bija gadi 6-7, vectēvs man deva uzdevumu – iemācīties lēkt ar lecamauklu. Iemācīties tā, lai es varētu lēkt 200 un vairāk reizes pēc kārtas, neapstājoties. Vectēvs man lika priekšā boksera piemēru, kuram lecamaukla ir viens no bāzes “intrumentiem” saviem treniņiem. Protams, tad es vectevsvēl no dažādiem cīņu sporta veidiem maz ko sapratu, taču vīrieša – cīkstoņa tēls priekš manis nostrādāja. Uzņēmos darīt!
Paņēmu rokās lecamauklu un izgāju pagalmā. Pamēģināju ar lecamauklu veikt vienu lēcienu - it kā sanāca. Tad mēģināju veikt divus lēcienus – nesanāca. Mēģināju vēlreiz un vēlreiz. Nē, kaut kas traucēja, nesanāca, un kļuva skaidrs, ka šo uzdevumu es nespēšu paveikt.
Logā uz mani skatījās vectēvs, es viņu neredzēju, bet zināju, ka viņš tur – aiz stikla rūts skatās. Un tad es izlēmu veikt pēdējo lēciena mēģinājumu. Nesaprotami kā, bet divi lēcieni sanāca bez aizķeršanās un no trešā “grieziena” veikšanas mani atturēja bailes un šaubas. Savās domās es dzirdēju vectēva uzdevumu! Vajag taču lēkt 100 un vairāk reizes. Protams, šajā vecumā ar tik lieliem skaitļie

pirmdiena, 2013. gada 8. jūlijs

Nišas izvēle, uzsākot darboties infobiznesā.

Nišas izvēle, uzsākot darboties infobiznesā.
Autors: Igors Balodis
Ja esi gatavs saņemt BEZMAKSAS iespēju ierakstā noskatīties videosemināru 5 pamatelementi pārdošanā, reģitrējies PIESAKIES TRENIŅSEMINĀRAM
---> ---> ---> ---> ---> ---> ---> ---> ---> ---> ---> --->
Pirmā metode.
Nav noslēpums, ka tā ir pirmā un pati svarīgākā lieta, ar ko vajadzētu sākt, ja izdomājat ķerties klāt biznesam.
Ja nu vienīgi vēl svarīgāks ir pats fakts – esmu nolēmis sākt darboties infobiznesā!
Pirmais ar ko vajadzētu sākt, ir atrast STARVING CROWD (latviski -IZSALKUŠAIS PŪLIS).
Viens no variantiem - uzsākt darboties tādās tēmās, tādās nišās, kurās, JAU ir GATAVS noformējies pieprasījums. Ja kas, izrādās, ka ir tādi pakalpojumi vai preces, kuras piedāvājot Jūs jau momentā saņemat atbildes no interesentiem, kuri vēlas iegūt to ko piedāvājat. Tādējādi, jūs saņemat ļoti spēcīgu potenciālo klientu straumi. Zvanus, e-pastus no savas mērķauditorijas.
Pamēģināsim ielikt sludinājumu piemēram SS.lv vai kādā no sociālajiem tīkliem, ka pārdodat zelta stieņus par puscenu. Varam arī vienlaikus piedāvāt radiem, draugiem un kaimiņiem pa tiešo. Jums ir jāpanāk, lai sākas zvani....zvani....zvani....e-pasti, e-pasti, e-pasti...
Vadot savus Videoseminārus, esam jau vairakkārt izmantojuši sadarbības partneru (auto noma http://www.gtautonoma.lv, autoskola http://www.a-cels.lv/ , santehnika http://www.proklimats.lv/ , atrakcijas bērniem http://www.ponicikls.lv/) piemērus un testējuši šādu iespēju un nišas visdažādākajos biznesos.
Un pilnīgi dabiski rodas nākamais jautājums. Vai manis izvēlētā niša ir STARVING CROWD (izsalkušais pūlis), kurš izraus preci vai pakalpojumu Jums no rokām, vai tomēr nav ...
Viena no vienkāršākajām metodēm, prasta kā zirga deķis, taču droša un stipra kā mūris ir KEYWORD TOOL, kurā Jūs varat ievadīt jebkuru vārdu vai frāzi ... piem., santehnika, un redzēt, cik daudz cilvēku meklē šo vārdu mēneša laikā. Ja kas, vārdu santehnika globālajā meklēšanā meklē 201000 reizes, bet vietējā meklēšanā 9900 reizes mēnesī.

Kad mēs meklējām kā saukt mūsu pasākumu – vebinārs, videokonference vai videoseminārs, izrādījās, ka pēdējais tiek meklēts vairāk kā 10 x biežāk, nekā pirmais.
Jā, iespējams šādā veidā nav iespējams modelēt situāciju par Jūsu pakalpoju vai produktu pilnībā, taču tie ir skaitļi, statistika un konkrēta atbilde 3 minūšu laikā.

Vairāk un plašāk video seminārā - ceturtdien 11.jūlijā plkst 19:00


http://1777021.videoconference.talkfusionlive.com/golive/m/m8qTEyqHcVdkbknf


Tālāk  Otrā metode.


svētdiena, 2013. gada 7. jūlijs

Vai var nopelnīt, dalot padomus BEZMAKSAS ???

Videosemināri, videokonferences, vebināri, videoprezentācijas un....un,...
Vispirms tiksim skaidrībā kas tas ir par biznesa veidu un kā tas darbojas ?

Vienkāršāk sakot – tas ir bizness, kurš nodarbojas ar informācijas iepakošanu un pārdošanu, pluss vēl pēcapkalpošana.

Vai raugoties no cita skata punkta, tas, ar ko vairums no mums jau kādu laiku nodarbojas, par to nemaz nenojaušot. Un nepamanot, ka ar to var arī pelnīt, pat reizēm tīri pieklājīgi.

Ir kāda problēma, ar ko saskaras katrs, kurš sniedz „bezmaksas padomus”, kad kārtējais paziņa uzdod jautājumu un prasa padomu.

„Ieskaties lūdz manā mājas lapā, ko tur vajadzētu pielabot? 
Varbūt tev ir kādas idejas, kādā veidā man meklēt potenciālos klientus?
Paskaties, kuru no CRM platformām tu man ieteiktu?
Varbūt vari paskatīties, kā tā darbojas?”

Un katru reizi pārliecināmies, ka visbiežāk „bezmaksas padomi” nedarbojas un galu galā - neviens tos pat netaisās pielietot. Tātad sanāk, ka tie ir bezjēdzīgi ne tikai mūsu draugiem un paziņām, bet arī tev pašam – jo tika iztērēts ne mazums laika domājot un izklāstot. Un beigu beigās tas nevienam nedeva pilnīgi nekādu rezultātu.

Ja tu lasi šīs rindas, ļoti gribas ticēt, ka no šī brīža tava pozīcija mainīsies – tajā, par ko tu  dod padomus, ieteikumus un cik tev maksā par pieredzi un zināšanām.

Diemžēl (vai par laimi ) šajā biznesā daudz kas ir atkarīgs ne tikai no tā, ko tu pārdod, bet arī no tā KĀ  pārdodat !

Un pats fakts, vai kāds vispār pirks tavu pieredzi, zināšanas un prasmes vai nepirks, pārsvarā ir atkarīgs no prasmīga iepakojuma. Tieši tāpat kā pērkot vairumu pārtikas produktu.

Iespējams, ka kādu tas sarūgtinās, taču, lai arī cik superīgi „interesantu un tiešām noderīgu informāciju” tu sniegtu, to neviens nepirks (vai arī nopirks pāris interesentu) ja tā nebūs prasmīgi iepakota un pasniegta .


Par to, kā iepakot un pasniegt informāciju, par veidiem, kā ar to pelnīt naudu rītdien 11.jūlijā plkst: 19:00 Video seminārā.
http://1777021.videoconference.talkfusionlive.com/golive/m/m8qTEyqHcVdkbknf

sestdiena, 2013. gada 6. jūlijs

Autors : Normunds Reips

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu pienāc un saki: "Ar mani gultā ir ļoti labi".  - Tas ir tiešais mārketings.

Tu esi atnākusi uz ballīti ar draugiem un redzi izskatīgu puisi. Kāds no taviem draugiem aiziet pie viņa un saka: "Ar viņu gultā ir lieliski".  - Tā ir reklāma.
Tu atnāc uz ballīti, nedejo, nesmejies un vienkārši spļauj uz visiem no augsta balkona. Mazgā rokas punšā, ar siekalām dzēs tortē iespraustās svecītes... Visi puiši vēro tevi ar apbrīnu un sajūsmu.
- Tas ir tirgus līderis.


Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu piecelies kājās, sakārto kleitu, pienāc viņam klāt un ielej dzērienu. Tu saki: "Atļaujiet" un pienāc tuvāk, lai sakārtotu viņa kaklasaiti, tajā pašā laikā pieskaries viņa rokai ar krūti, un piebilsti: "Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi".
- Tās ir sabiedriskās attiecības (PR)


Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viltīgu intrigu rezultātā tu starp klātesošajām meitenēm sarīko ķildu, bet pati paliec malā. Kad visas ir izkāvušās, tu saki: "Iesim prom no šejienes! Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi!"  - Tas ir negatīvais PR

Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viņš pienāk tev klāt un saka: "Es dzirdēju, ka ar tevi gultā ir satriecoši labi".
- Tā ir preču zīmes atpazīstamība


piektdiena, 2013. gada 5. jūlijs

Spontānā plānošana tiem, kuri ienīst Time Management.

Skolā, kursos, gudrās grāmatās un internetā mums ir mācīts:
1.Nospraud savu Mērķi (tādu, kas tev patīk, piemēram, Jauns sarkans BMW X5, māja Jūrmalā, 1 Mio LVL), 
2.Sastādi Darba Plānu (atrast jaunu darbu, izvēlēties atbilstošu biznesa nozari, u.t.t), 
3.Saliec Starpmērķus (piemēram, līdz 31.12.2013 nopelnīt 20 000 LVL) un 
4.Viss notiks pats par sevi, ja pietiekami čakli Urbsi 24 h dienā, 7 dienas nedēļā, 52 nedēļas gadā, kādus 5-7 gadus!

Hei, vai nav super vienkārši? 

Bet ko darīt tiem, kuri jau vairākas reizes ir mēģinājuši, taču pēc 2-3 nedēļām režīmā 24/7 viss tik pamatīgi noriebies, ka nedēļu vai vemt gribās, paskatoties vien uz Ģeniālo Plānu, nemaz nerunājot par Mērķi! Kā būt, ja dzīve pēc stingri nosprausta grafika izsauc vēmienu? Vai eksistē metode pret nevēlēšanos pildīt paša izvēlētos uzdevumus? 
Ja arī jūs pēc dažu dienu/nedēļu mocīšanās bieži atmetat saplānotajam ar roku, tad mums ir kas kopējs:) 

trešdiena, 2013. gada 3. jūlijs

Autoskola Ceļš rīko akciju Nāciet divatā un abi saņemiet 50% atlaidi un vēl...

                                                              http://www.a-cels.lv/




Autoskola ceļš organizē !
Vasaras apmācību, tiem kuri vēlas iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību! Nāciet divatā un abi saņemsiet 50% atlaidi teorētiskajai apmācībai! Un tas vēl nav VISS....Piesakoties līdz 5 jūlijam Jūs šo summu varēsiet dalīt uz trim. Autoskola Ceļš  BRĪDINA....
Piedāvājums ir spēkā Piesakoties līdz 5 jūlijam plkst 24:00


http://youtu.be/70hwCvM_jX4